Lisainfo

Meie e-poest on võimalik soetada endale vajalikud tööriistad soodsa hinnaga. Valikust leiab tööriistu nii professionaalile kui ka harrastajale. Kõik meie poolt müüdavad kaubad on reaalselt meie enda laos olemas ja seeläbi on tarneajad väga lühikesed.

Kõik hinnad meie e-poes sisaldavad käibemaksu 20%.

Kõiki meie e-poes klientide poolt salvestatud isikuandmeid konfidentsiaalse infona, mis ei kuulu avaldamisele kolmandatele isikutele. Tools24.ee e-pood kasutab neid üksnes arvete koostamiseks ja kauba lähetamiseks.

Ostujuhend:
Kui Te leiate meie e-poest endale meelepärase kauba, siis lisage see ostukorvi klikkides toote juures olevale ostukorvi ikoonile. 
Seejärel küsitakse Teilt kas soovite minna ostu "kinnitama" või "tühista" - juhul kui Te ei soovi osta rohkem kaupu siis vajutage "kinnitama", kui soovite aga veel lisada asju ostukorvi siis klõpsake hetkel "tühista", seejärel lisage ka ülejäänud asjad ostukorvi ning seejärel valige "kinnitama".
Samuti on võimalik see klõpsates lehekülje vasakus ülemises osas olevale lingile "OSTUKORV", misjärel kuvatakse tooted, mida soovisite osta. Siin on võimalik teha vastavad korrektuurid soovi korral, siin tuleb valida rippmenüüst ka kauba kättesaamise viis. Seejärel tuleb tellimuse sooritamiseks vajutada "kinnita tellimus".
Seejärel tekib tellimuse kinnitus, mis on võimalik ka salvestada või välja printida. Tellimus saadetakse ka ostja e-mailile.
Tellimuse kinnituse alusel tuleb tasuda kauba eest meie pangakontole (Kui laekumist ei toimu kolme päeva jooksul, siis Teie tellimus tühistatakse).
Peale kauba eest on laekumise toimumist lähetatakse kaup ostjale esimesel võimalusel - tavaliselt laekumisele järgneval tööpäeval vastavalt Teie poolt valitud kauba kättesaamise viisile. Palun lisage transpordi valiku järgsele lisainfo lahtrisse ka pakiautomaat kust pakki kätte saada soovite (Smartposti või Post24 puhul). Kui tellimuse vormistamisel on jäänud kauba lähetamiseks vajalik info puudulikuks, siis võtame ostjaga ühendust. 

Edukaid oste meie e-poes.

TOOLS24.ee